Mirë se vini në Parga Pargadise

Aparts vendosur në Parga, 80 metra nga plazhi i famshëm i Valtos, ka dhoma te bollshme luksoze dhe atmosferë të këndshme në një vend idilik me parkim të bollshëm.

Apartamente ajër të kondicionuar të rehatshme mundësojë që të gëzojnë pushimet tuaja në një nga pjesët më të bukura të vendit. Të gjithë kanë TV plazma, kuzhine, frigorifer, dhomë të gjallë, tarracë të gjerë dhe pamje spektakolare të detit.

Me një ndjenjë të fortë peizazh parajse, palma dhe lëndinë përreth Pargadise japin një kontakt të ndryshme për festën tuaj. Plazhi i famshëm i kënetë është ngjitur në kompleksin. Rërë të artë, ujërat e qartë bruz, watersports do të zbukuruar dhe të gjallëroj plotësisht pushimet tuaja. Ndër hotelet në Parga Pargadise paharrueshme.

Instagram Pargadise Apartments