Suite është një apartament i pavarur e 70 katrore. metra me dy dhoma gjumi dhe një dhomë të gjallë, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe zona ngrënie për 6 persona. Të bardhë dominante ngjyra, orendi të thjeshta dhe tarracë të madhe Prive me pamje spektakolare e detit.

Karakteristika Suite:

〉〉 kondicioner

〉〉 Plasma TV

〉〉 not

〉〉 kuzhinë

〉〉 verandë

〉〉 Wi-Fi Internet Flokët